Hakkımızda

Hakkımızda

                Şirketimiz 2004  yılında kurulmuş olup, doğalgaz, ısıtma-soğutma, havalandırma, sıhhi tesisat, kalorifer tesisat işlerinde Bursa ve bölgesinde çok sayıda referansa sahip bir mühendislik firmasıdır.

Sanayi ve bireysel bazda tüm müşteri ihtiyaçlarını karşılamak üzere proje-satış-taahhüt ve pazarlama birimlerimiz bulunmaktadır.

                Müşteri memnuniyeti ilkemiz ile sizlere daha iyi bir hizmet vermek adına devamlı yeniliklerle ve kendimizi geliştirerek sizlerin karşısına çıkmaktayız.

 

Vizyonumuz

Var olan değerler doğrultusunda geleceği, hızlı ve kaliteli olarak inşa etmek. İnşaat sektöründe, öz kaynakları ile uluslararası alanda hizmet veren, lider ve vazgeçilmez bir marka olmak.

 

Misyonumuz

Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlamak,  Daha hızlı mobilizasyon ve proje tamamlama hedeflerine destek için, mevcut teknolojileri geliştirmek ve kullanmak  Dürüstlük, doğruluk ve güven üzerine kurulu, uzun dönemli çözüm ortaklıkları kurarak, karşılıklı kazancın gözetildiği, adil bir çalışma anlayışı oluşturmak ve sürdürmek  Güvenliğin, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu konutlar ve yapılar üretmek  Geleceği öngören yönetim anlayışı, inşaat alanında uluslararası uzmanlığa sahip teknik kadrosu ve deneyimli işgücüyle Türkiye'nin geleceğine yatırım yapmak.