Hakkımızda

  • Şirketimiz 2011 yılında kurulmuş olup,Endüstriyel Tesis İnşaatı ve Revizyonu işlerinde Bursa ve bölgesinde çok sayıda referansa sahip bir mühendislik firmasıdır.
    Sanayi ve bireysel bazda tüm müşteri ihtiyaçlarını karşılamak üzere proje-satış-taahhüt ve pazarlama birimlerimiz bulunmaktadır.

    Müşteri memnuniyeti ilkemiz ile sizlere daha iyi bir hizmet vermek adına devamlı yeniliklerle ve kendimizi geliştirerek sizlerin karşısına çıkmaktayız.
    Sektörümüzde tüm yasal şartlara uymayı, müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmayı, taahhüdümüz altında projeleri zamanında ve standartlara uygun tamamlamayı, tedarikçiler ve taşeronları kalite sisteminin bütünü içerisinde değerlendirip, hep birlikte sürekli iyileştirmeyi, teknolojik gelişmeleri takip etmeyi ve uygulamayı, iş güvenliği birinci derecede önemsemeyi ve geliştirmeyi, projelerimizde mümkün olduğu ölçüde çevre dostu malzemeleri kullanmayı ve çevreye saygılı olmayı şirketimizin misyonu ve kalite politikası olarak kabul edip, eksiksiz olarak uygulamaya çalışıyoruz.